Warsztat Warszawa ul.Syreny 14 Polecam!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • loru
    RS
    S_OCP Member
    • 2007
    • 4286
    • Octavia II (1Z3)
    • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

    Zamieszczone przez hsurim
    Za czerwonym dachem w prawo ... http://mapy.google.pl/map...4,0.004764&z=18
    thx
    O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

    Komentarz

    • Piotr_Z
      Ambiente
      • 2008
      • 123

      Ja polecam ponownie. Wczoraj wymiana paska alternatora i naprawa tempomatu (padł czujnik sprzęgła jak się okazało) zrobiono mi niemal "od ręki" bez umawiania się i za dobra cenę!
      140 KM @ 327 Nm

      Komentarz

      • yosssarian
        Drive
        • 2008
        • 79

        Wymiana filtrów paliwa, powietrza, kabinowy, oleju, wymiana oleju. Części własne. Cena usługi 110 PLN minus upust OCP

        dobra cena?
        ___________
        Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

        Komentarz

        • RALF
          Elegance
          • 2008
          • 974

          mi ostatnio powiedzieli 65 zł za stronę za wymianę drążków kierowniczych. to samo zrobili mi w warsztacie w Piastowie za 40 zł od strony... tak jak już pisałem, może są i dobrzy oraz terminy maja wyśmienite. tak co do ceny to bym już ich tak nie chwalił

          Komentarz

          • venite
            Classic
            • 2010
            • 2

            Witam,
            Byłem dzisiaj w tym zakładzie, bo coś mi piszczało w silniku. Jeden Pan się zdziwił jak to usłyszał i zaczęły się poszukiwania przy okazji których wyszło, że nie ma jednej śruby chyba w kolektorze, a druga odkręcona (gaz robiony w Marcu). Jednak to nie był główny powód, okazało się, że jedna ze śrub mocujących jakiś element obudowy silnika była z jakiś względów zła, chyba za mała (gaz robiony w Marcu) bo nie trzymała i powietrze wydobywało się przez to z silnika i dawało niezły świst i pisk. Zajęło to Panom ok 10 minut i zapłaciłem 20zł. Przy okazji podpytałem o różne sprawy i dostałem dolewkę płynu do wspomagania (oryginalny), bo kupiłem niedawno samochód i nie wiedziałem gdzie ten zbiorniczek, a jak mechanik go odkręcił, to ostro pod minimum było płynu, chyba w samą porę się do nich wybrałem. Polecam i widziałem tam z 10 różnych Skód.
            Pozdrawiam
            Andrzej

            Komentarz

            • wowo111
              Drive
              • 2008
              • 49

              Witam!
              Byłem już kiedyś u nich i miałem drobne zastrzeżenia, ale wynikały one raczej z tego, że już wtedy wiedziałem jak pracuje prawdziwy mechanik - DGW .
              Dziś daję ich elektrykowi dużego plusa. Bardzo szybko, z widoczną znajomością rzeczy odnalazł usterkę i ją naprawił. Tanio.
              wowo

              Komentarz

              • lepy
                Classic
                • 2010
                • 24

                oczywiście robią przelądy itd.

                Komentarz

                • Chomik
                  Ambiente
                  • 2007
                  • 161

                  Dzisiaj trochę kasy tam zostawiłem. Przyjechałem na wymianę silentbloków w tylnej belce. Doszło parę drobiazgów ...koniecznych abym spokojnie po zabiegu zrobił przegląd. Przy okazji wymieniony drążek kierowniczy i zrobiona geometria ale skody już nie buja. Polecam.
                  była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                  Serwis By DGW

                  Komentarz

                  • qsin
                    Classic
                    • 2006
                    • 14
                    • Octavia IV (NX3)

                    Robilem u nich rozrząd + hamulce i ogolnie polecam.
                    a w szczegolach to tak:
                    + dobre ceny - czesci i praca
                    + krotkie terminy - zadzwonilem sie umowic i juz nastepnego dnia mialem robiony samochod
                    + zawsze telefon z informacja, kosztami i pytaniem czy robimy
                    + mila obsluga
                    + rabat na OCP -5%

                    - pobrudzony samochód - nie wymagam aby samochod w warsztacie byl myty (nawet wole zeby nie byl) ale niespodobalo mi sie to, że mialem ewidentne tłuste i brudne slady na felgach oraz tylnej klapie... felgi wygladaly tak jakby byly zakladane w brudnych rekawicach, a na tylnej klapie slady 2 rak - takie od przepychania samochodu tez w brudnych rekawicach. Samochod odstawiałem czysty i ewidentnie bylo widac te rzeczy, wiec mogli to spokojnie wytrzec...

                    Ogolnie jednak polecam i jak bede mial cos do zrobienia to pewnie znow odwiedze ten warsztat.

                    Komentarz

                    • adriand
                      Drive
                      • 2008
                      • 85

                      Czy w tym warsztacie maja oprogramowania do Superba

                      Witam,
                      Czy ktoś z was może wie czy na Syreny mają software do silników, mfa, bolero?
                      Zastanawiam się nad zrobieniem u nich przeglądu ale dodatkowo chciałem wykonać upgrade wszystkich softów w samochodzie bo wiem, że były poprawki

                      Komentarz

                      • pskosz
                        Rider
                        S_OCP Member
                        • 2006
                        • 703

                        Ja też ostatnio byłem . Robota super zawieszenie przód zrobione. Bez zastrzeżeń
                        pozdrowienia

                        Komentarz

                        • mozgi
                          L&K
                          • 2009
                          • 1127
                          • Octavia I (1U2)
                          • AKL 1.6 MPI 101 KM

                          w ubiegłym tygodniu podjechałem do nich vw bora, auto podczas jazdy strasznie skrzypiało ( jak popadał deszcz to skrzypienie ustawało), diagnozę postawili trafną - wymienili gumy z przodu

                          nie byłem umówiony, a po mimo tego wszystko załatwili od razu jeszcze raz wielkie dzięki dla obsługi z warsztatu
                          ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                          Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                          Komentarz

                          • iwan67
                            Classic
                            • 2008
                            • 12

                            Byłem dziś na Syreny pierwszy raz. Skończyła sie juz gwarancja i pora była najwyższa pożegnac się z usługami ASO. Do roboty był rozrząd tarcze klocki i jak się okazało napinacz paska alternatora. Nie napiszę teraz nic oryginalnego robota wykonana super szybko, sprawnie i nareszcie za normalne pieniądze (całość 1300 PLN) Super kontakt i zero naciągactwa. Polecam wszystkim.

                            Komentarz

                            • mikolaj
                              Rider
                              S_OCP Member
                              • 2006
                              • 366
                              • Octavia II (1Z3)
                              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                              czy ten warsztat na Syreny 14 jest jeden w okolicy i jak go poznać?

                              Komentarz

                              • pablo2374
                                Drive
                                • 2011
                                • 76

                                mikolaj, warsztatów jest tam w brud, ale serwis skody tylko jeden. Jak wjedziesz i skręcisz w prawo to jakieś 300-400m po prawej jest ten warsztat

                                Komentarz

                                • piotrek13
                                  Drive
                                  • 2010
                                  • 54

                                  a przyspawają mi tam końcówkę wydechu? jakoś porządnie?

                                  Komentarz

                                  • mozgi
                                    L&K
                                    • 2009
                                    • 1127
                                    • Octavia I (1U2)
                                    • AKL 1.6 MPI 101 KM

                                    Zamieszczone przez piotrek13
                                    a przyspawają mi tam końcówkę wydechu? jakoś porządnie?
                                    niestety nie, ale powiedzą Ci gdzie masz podjechać ( na tym samym placu obok nich jest sąsiedni warsztat), ( ja skręcisz z drogi asfaltowej tam do środka( w kamienistą drogę), to jedź prosto ( okolo 40m) i po prawej bedziesz mial warsztat, tam Ci przyspawają, rok temu płaciłem gdzieś około 25zl
                                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                    Komentarz

                                    • mozgi
                                      L&K
                                      • 2009
                                      • 1127
                                      • Octavia I (1U2)
                                      • AKL 1.6 MPI 101 KM

                                      dzisiaj u nich byłem vw bora, (przegląd,wymiana oleju, filtrów) obsługa jak zawsze na wysokim poziomie , polecam :szeroki_usmiech

                                      PS. Pozdro dla kolegi z OCP, z którym przez chwilę rozmawiałem :wink:
                                      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                      Komentarz

                                      • mtobi
                                        Classic
                                        • 2009
                                        • 1

                                        Jutro też się wybieram z moją OII. Zobaczymy, czy dołączę do grona fanów warsztatu, czy nie :wink:
                                        Marcin

                                        Komentarz

                                        • yosssarian
                                          Drive
                                          • 2008
                                          • 79

                                          Zamieszczone przez mtobi
                                          Jutro też się wybieram z moją OII. Zobaczymy, czy dołączę do grona fanów warsztatu, czy nie :wink:
                                          Myślę że tak Nie ma warsztatów idealnych ale ten jest wysoko w moim prywatnym ratingu. Z wad to mogę wymienić że olej jak wymieniają to zawsze mi 4 litry wychodzi a powinno być ok 4,5 wymienione. No i przy wymianie filtra przeciwpyłkowego nie było podszybie dokładnie wprowadzone w 2 zatrzaski - totalny drobiazg ale jakiś dziadek może nie zauważyć np i mu się woda gdzieś na filtr poleje...
                                          Na drobne naprawy czy konserwację lepiej jechać z własnymi częściami (klocki, tarcze kosztują tam jakieś koszmarne pieniądze bo robią na ORI)
                                          Pytanie do wytrawnych negocjatorów - dostałem cenę na komplet rozrządu z pompą (części + robocizna ) - 1100 PLN - da się z nimi coś utargować?
                                          ___________
                                          Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

                                          Komentarz

                                          • hsurim
                                            Elegance
                                            • 2006
                                            • 788
                                            • Kia
                                            • AGR 1.9 TDI VP 90 KM

                                            Zamieszczone przez yosssarian
                                            (...)
                                            Z wad to mogę wymienić że olej jak wymieniają to zawsze mi 4 litry wychodzi a powinno być ok 4,5 wymienione.
                                            (...)
                                            Wymienia się ... (tylko) 4 litry.
                                            Ok. pół litra (starego) zawsze zostaje w układzie.
                                            Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                            Komentarz

                                            • yosssarian
                                              Drive
                                              • 2008
                                              • 79

                                              Zamieszczone przez hsurim
                                              Zamieszczone przez yosssarian
                                              (...)
                                              Z wad to mogę wymienić że olej jak wymieniają to zawsze mi 4 litry wychodzi a powinno być ok 4,5 wymienione.
                                              (...)
                                              Wymienia się ... (tylko) 4 litry.
                                              Ok. pół litra (starego) zawsze zostaje w układzie.
                                              Jak mi wymieniali olej w innym warsztacie poprzez odssysanie a nie spuszczanie to wyszło 4,6
                                              ___________
                                              Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

                                              Komentarz

                                              • sebu
                                                L&K
                                                • 2008
                                                • 1304
                                                • Octavia II (1Z3)
                                                • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
                                                • CDAA 1.8 TSI 160 KM

                                                Zamieszczone przez hsurim
                                                Wymienia się ... (tylko) 4 litry.
                                                Ok. pół litra (starego) zawsze zostaje w układzie.
                                                Wchodzi 4,3 litra
                                                Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                                jak pomogłem to daj punkcik
                                                sprzęgło od G 60

                                                Komentarz

                                                • KolinWawa
                                                  Rider
                                                  • 2009
                                                  • 278
                                                  • Octavia I (1U2)
                                                  • APK 2.0 MPI 115 KM
                                                  • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                                                  Zamieszczone przez yosssarian
                                                  Zamieszczone przez mtobi
                                                  Jutro też się wybieram z moją OII. Zobaczymy, czy dołączę do grona fanów warsztatu, czy nie :wink:
                                                  Myślę że tak Nie ma warsztatów idealnych ale ten jest wysoko w moim prywatnym ratingu. Z wad to mogę wymienić że olej jak wymieniają to zawsze mi 4 litry wychodzi a powinno być ok 4,5 wymienione. No i przy wymianie filtra przeciwpyłkowego nie było podszybie dokładnie wprowadzone w 2 zatrzaski - totalny drobiazg ale jakiś dziadek może nie zauważyć np i mu się woda gdzieś na filtr poleje...
                                                  Na drobne naprawy czy konserwację lepiej jechać z własnymi częściami (klocki, tarcze kosztują tam jakieś koszmarne pieniądze bo robią na ORI)
                                                  Pytanie do wytrawnych negocjatorów - dostałem cenę na komplet rozrządu z pompą (części + robocizna ) - 1100 PLN - da się z nimi coś utargować?
                                                  Pewnie, że się da : 5% zniżki dla OCP :P

                                                  Komentarz

                                                  • martino
                                                    Elegance
                                                    S_OCP Member
                                                    • 2007
                                                    • 974

                                                    Zamieszczone przez hsurim
                                                    Ok. pół litra (starego) zawsze zostaje w układzie.
                                                    nie zawsze..... jedź na wymianę oleju do DGW - wtedy zobaczysz, że nie zawsze.

                                                    Kwestia mechanika.
                                                    Martino
                                                    125 KM /272 Nm - to już było....
                                                    teraz jest duży "+"
                                                    dgw.esite.pl


                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                                                    -----------------------------------------------
                                                    PerfectService by DobryGrześWawa

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...